top of page

Biz Kimiz?

       Poyraz Teknik Servis olarak İstanbul Anadolu yakası genelinde klima, kombi, beyaz eşya cihazlarınızın tümüne teknik destek vermekteyiz. Servis hizmetlerimiz klima ,kombi  ve beyaz eşyalarınızın tamir, bakım , montaj gereksinimlerini en kısa zamanda en kesin şekilde çözüme ulaştırmak üzerine kurulmuştur.

      Klima , kombi ve beyaz eşya servis alanında sahip olduğumuz teknik bilgi ve teknolojik imkanlardan son derece faydalanan ekibimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayıp öneriler ve çözümler sunuyoruz.

     Alanımızda bir çok marka hakkında teknik bilgiye sahip ekibimiz bu çeşitlilik zorluğunun altından gururla kalkmaktadır. Arçelik,  Beko,  Bosch,  Ariston,  Mitsubishi,  Vestel,   Baymak ,  Vaillant   ,Ferroli ,Eca ,Buderus, Demirdöküm ve  Siemens gibi büyük markalar ve modelleri hakkında tüm teknik bilgi ve tecrübeye sahip ekiplerimiz farklılığımızı yaptığımız işlerde ortaya koymaktadır.

klima servis bakım onarım gaz doldurma

Neden Biz?

​     Poyraz Teknik Servis olarak çalışma prensibimiz, müşterilerimize en kesin çözümü en kısa zamanda sunmak ve uygun fiyatlarımızla da bu farklılığımızı daha da ön plana çıkarmaktır.

     

      Poyraz Teknik Servis olarak Klima ,Kombi ve Beyaz eşya servis alanında 1993 yılında başlayarak kazanmış olduğumuz tecrübe ve bilgi birikimimizi yaptığımız işlerin hepsinde özenle kullanmak için çabalamaktayız.

     

​     Poyraz Teknik Servis olarak müşterilerimizin istek ve arzularını göz önünde tutarak, çalışma esaslarımızı ekiplerimize buna göre benimsetmiş ve uygulanması için de sürekli bir denetleme ve yeniden besleme mekanizmasını oturtmuş olmaktan gurur duymaktayız.

     

​     Klima Servisi, Kombi Servisi ve Beyaz eşya servisi parçalarımızı tek bir bünyede birleştirip genel kalite anlayışımızı hepsine eşit dağıtarak müşterilerimizin en iyi hizmeti her alanda almasını sağlamaktayız.

     

bottom of page